president.gov.ua

Президент затвердив ратифікацію Паризької угоди

  Документ передбачає реагування на загрозу зміни клімату на світовому рівні

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про ратифікацію Паризької угоди", прийнятий Верховною Радою України 14 липня. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Як відомо, Паризьку угоду ухвалили 12 грудня 2015 року на ХХІ Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Вона підписана від України 22 квітня 2016 року у Нью-Йорку.

  Цей документ вже схвалили 177 країн світу та Європейський Союз.

  Зазначимо, що угода спрямована на прискорення впровадження положень Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та має на меті зміцнення глобального реагування на загрозу зміни клімату в контексті сталого розвитку та зусиль з подолання бідності.

  Як повідомляється, документ набере чинності, коли не менш ніж 55 сторін Рамкової Конвенції, на частку яких припадає щонайменше 55% загальних глобальних викидів парникових газів, здадуть на зберігання свої ратифікаційні грамоти, інструменти про прийняття, затвердження або приєднання.

  Наразі угоду ратифікували 19 країн, на частку яких припадає сукупно 0,18% загальних глобальних викидів парникових газів.

  Як відомо, угоду щодо боротьби зі змінами клімату узгодили 12 грудня 2016 року після багаторічних дискусій. Ще до початку саміту більшість країн визначилися із заходами, які можуть вжити для поліпшення клімату.

  Попередній матеріал
  В Україні збережеться надзвичайна пожежна небезпека
  Наступний матеріал
  На Київщині викрили підпільний цех з обробки бурштину
  Теги:
  Loading...

  Порошенко підписав закон про розширення повноважень ССО

  Порошенко доручив встановити більше камер спостереження у Києві та обласних центрах

  Природні катастрофи: світ страждає через наслідки кліматичних змін

  Україна підписала Паризьку кліматичну угоду