Порошенко ВР 5 канал

Президент створив робочу групу з питань деофшоризації

Робоча група повинна підготувати законопроекти до 10 червня

Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про заходи щодо протидії зниження податкової бази і переміщення прибутку за кордон". Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Цим указом створюється робоча група для підготовки законопроектів з питань протидії зменшення податкової бази і переміщення прибутку за кордон, яку очолить голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна", – йдеться в повідомленні.

Так, указом визначено завдання керівника робочої групи, а саме – невідкладне внесення пропозицій щодо персонального складу робочої групи, передбачивши залучення до її складу членів Національної ради реформ, а також народних депутатів України, представників Кабінету міністрів, інших органів державної влади, Національного банку, громадських організацій, професійних об'єднань та експертів.

"Робоча група повинна підготувати до 10 червня 2016 року, з урахуванням міжнародних ініціатив, розроблених Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), законопроекти щодо удосконалення процедур контролю за трансфертним ціноутворенням і виведенням доходів за кордон, запровадження правил щодо контрольованих іноземних компаній, протидії агресивному податковому плануванню, а також з питань лібералізації валютного законодавства України", – наголошується в повідомленні.

Згідно з указом, Кабінету міністрів необхідно невідкладно організувати роботу щодо долучення України до міжнародних ініціатив Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), зокрема щодо автоматичного обміну податковою інформацією.

Додамо, раніше юристи Петра Порошенка пояснили, чому для передачі Roshen у "сліпий траст" знадобились офшори і кому підприємство сплачує податки.

Попередній матеріал
Австрія підтримує санкції проти Росії попри вимоги бізнесу скасувати їх
Наступний матеріал
На Великдень поліція охоронятиме більше 15 тисяч церков по всій Україні – Деканоідзе
Теги:
Loading...

Порошенко розповів, для чого Україна скликає Радбез ООН

Загроза суверенітету України зберігається – Порошенко

Порошенко передасть у ЗСУ партію українських мінометів

Порошенко закликав увесь цивілізований світ відреагувати на черговий злочин Кремля

Порошенко змінив склад Нацради реформ

Порошенко: від безвізового режиму матиме виграш кожен українець