president.gov.ua

Президент спростив надання громадянства іноземцям-воїнам АТО

  Указом глави держави внесено зміни до Порядку прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, котрі перебувають на службі у ЗСУ

  Президент Петро Порошенко підписав Указ "Про внесення змін до Указу Президента України від 27 березня 2001 року №215", яким вніс зміни до Порядку провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень, передає прес-служба глави держави.

  Документ врегульовує організаційні питання щодо спрощеного порядку прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, котрі проходять військову службу у Збройних Силах.

  28 січня Верховна Рада прийняла закон щодо прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних Силах України. Ним було унормовано питання набуття громадянства іноземцями, які проходять службу в ЗСУ. Зокрема, скорочено термін безперервного проживання на території України з 5 до 3 років з моменту набрання чинності контракту про проходження військової служби у Збройних Силах.

  У зв’язку з цим виникла необхідність внесення відповідних змін до Порядку провадження за заявами і поданнями з питань громадянства. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

  У прес-службі зазначили: питання надання українського громадянства іноземцям, які захищали або захищають незалежність України, порушувалося в петиції Президенту №22/000504-еп "Дать гражданство иностранцам, которые защищали и защищают Украину в зоне боевых действий" від 3 листопада 2015 року. У відповіді на електронну петицію Петро Порошенко наголосив, що питання надання українського громадянства таким особам розглядатимуться невідкладно.

  Попередній матеріал
  Офіційний Київ не виключає обміну Савченко за "естонським варіантом" - МЗС України
  Наступний матеріал
  Відкрито кримінальне провадження проти прокурора, призначеного Сакварелідзе
  Теги:
  Loading...

  МЗС випустило новий кліп про Україну для іноземців

  ВР спростила надання громадянства іноземцям, які служать в лавах ЗСУ

  Порошенко підписав закон, згідно з яким іноземці можуть служити в лавах ЗСУ

  Питання надання громадянства іноземцям-захисникам України розглядатиметься невідкладно – Президент