Указ Президента
Указ Президента прес-служба Президента України

Президент підписав закон про судову реформу

  Президент України підписав Закон "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів"

  Цим Законом запроваджуються нові правила судового процесу в цивільному, господарському, адміністративному судочинстві, а також вносяться деякі зміни до правил кримінального процесу, повідомляє прес-служба глави держави.

  "Законопроект був розроблений Радою з питань судової реформи з урахуванням пропозицій українських та міжнародних експертів і покликаний привести українські правила судового процесу у відповідність із кращою європейською та міжнародною практикою. Це найбільш комплексне реформування процесуального законодавства за останні 26 років", – йдеться в повідомленні.

  Норми цього закону розширюють способи судового захисту та засоби доказування у судовому процесі, забезпечують його відкритість та прозорість, добросовісність користування процесуальними правами, компенсацію судових витрат, розумні строки розгляду справ та правову визначеність тощо. Також передбачене запровадження системи "електронного суду", яка спростить комунікацію із судом та зменшить витрати на утримання судової системи.

  Попередній матеріал
  Як покращити роботу серця та судин – поради спеціаліста
  Наступний матеріал
  Українські роботодавці зберуться на Підсумкову конференцію "Премія HR-бренд Україна"
  Loading...

  Президент підписав Закон України "Про електронні довірчі послуги"

  Шляхи подолання агресії РФ: Порошенко зустрівся із радником Трампа

  Президент підписав закон про пільги учасникам Майдану

  Воїни Десантно-штурмових військ ЗСУ змінили блакитні берети на марунові

  Урочистості з нагоди Дня десантника за участі Президента – відео

  Президент вніс до Ради законопроект про дипломатичну службу