president.gov.ua

Президент підписав указ про вшанування 80-х роковин трагедії Великого терору

  Кабмін впродовж місяця має утворити Організаційний комітет із підготовки і проведення заходів з нагоди 80-річчя роковин масових політичних репресій 1937-1938 років

  Президент України Петро Порошенко підписав Указ про заходи із вшанування пам'яті жертв Великого терору 1937-1938 років у зв'язку із 80-ми роковинами трагедії. Відповідний документ оприлюднено на сайті глави держави. 

  "Головною метою документа є гідне вшанування пам'яті жертв Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років, донесення до українського суспільства та світової спільноти об'єктивної інформації про злочини, вчинені у XX столітті комуністичним тоталітарним режимом на території України, а також сприяння утвердженню в суспільстві ідеалів гуманізму", - йдеться в указі.

  Як зазначається, Кабмін впродовж місяця має утворити Організаційний комітет із підготовки і проведення заходів з нагоди 80-річчя роковин масових політичних репресій 1937-1938 років, розробити і затвердити у тримісячний строк відповідний план заходів на 2017-2018 роки та забезпечити його виконання.

  В указі також визначено низку завдань центральним та місцевим органам виконавчої влади щодо проведення меморіальних заходів, подальших наукових досліджень, а також розвитку Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили".

  Крім того, Президент України доручив закордонним дипустановам України провести заходи у зв'язку з 80-ми роковинами Великого терору та надати сприяння у вшануванні жертв цієї трагедії українській громадськості за кордоном, провести відповідну інформаційну роботу за межами України.

  Як повідомляв 5.UA, напередодні Президент України Петро Порошенко підписав зміни до законодавства щодо формування та роботи нового Верховного суду.

  Попередній матеріал
  Римькі угоди: У ЄС відзначають день народження європейської спільноти
  Наступний матеріал
  Ілон Маск розповів, як Ford вберіг Tesla від "плаского гумору"
  Loading...

  У НАТО запустили механізм допомоги для гуманітарного розмінування в Балаклії – Порошенко

  Президент: Розкриття вбивств Шеремета і Вороненкова є справою честі правоохоронців

  Пожежа на складі боєприпасів у Балаклії: Порошенко доручив відомствам негайно залучити допомогу НАТО

  Порошенко провів телефонну розмову з Лукашенком: про що говорили політики

  Порошенко доручив КМДА допомогти постраждалим внаслідок пожежі на військових складах у Балаклії

  Порошенко: Вбивство екс-депутата Вороненкова – це акт державного тероризму з боку Росії