Президент вручив сертифікати на водний та автотранспорт Нацполіції

Президент передав українським правоохоронцям нові катери та автомобілі: подробиці

Більша частина автомобілів – чеської марки Škoda. Щоправда, вироблені вони в Україні – на Закарпатті

10 патрульних катерів та понад 100 нових автівок отримали столичні правоохоронці. Урочисту церемонію передачі техніки провели в Річковому порту на Поштовій площі Києва. На заходах побував і кореспондент "5 каналу" Сергій Барбу.

Техніку передали не лише поліцейським, а й, до прикладу співробітникам Держслужби з надзвичайних ситуацій. Більша частина автомобілів – чеської марки Škoda. Щоправда, вироблені вони в Україні, як переконують правоохоронці – на українському Закарпатті. Також декілька десятків машин Duster передали на баланс поліцейських. "Шкоди" використовуватимуть здебільшого в міській місцевості, а в сільській або інших важкодоступних місцях – автомобілі, призначені для цих доріг.

Катери виконуватимуть різні завдання в декількох регіонах. Розподіляли їх залежно від розміру "водяної гладі". Тому значна частина поїхала у Херсонську, Київську, Черкаську області.

"Ми з вами присутні на посиленні поліції ще 102 новими автомобілями. Значна частина з них – це автомобілі українського виробництва… Для якісного та своєчасного надання допомоги підрозділи поліції, які мають вихід до річкових та морських акваторій, отримують сьогодні і новий, сучасний водний транспорт. Це 10 патрульних, багатофункціональних катерів. Завдяки своїм технічним характеристикам вони допоможуть поліцейським забезпечити повноцінну охорону публічного порядку", – виступив на церемонії Президент України Петро Порошенко.

"Майже 250 працівників поліції виконують завдання на воді по всій Україні. Плануємо реорганізовувати, а також збільшувати цю чисельність… Застосовуємо превентивні заходи і чинимо протидію злочинам усіх видів, тяжких та особливо тяжких", – відзвітував начальник управління організації роботи патрульних на воді Сергій Науменко.

Президент вручив сертифікати на водний та автотранспорт Нацполіції

Під час передачі нової техніки правоохоронцям Президент також згадав і про інші катери – кораблі, які мають передати Сполучені Штати. Порошенко прогнозує, що контракти щодо постачання катерів берегової охорони типу "Айленд" (Island) можуть укласти вже у травні. Вважається, що закордонні судна мають кращі характеристики, ніж вітчизняні аналоги. Їх передадуть Україні безкоштовно – доведеться профінансувати лише розконсервацію, транспортування та навчання персоналу.

Дивіться також фотогалерею:

Як виглядає оновлений автопарк Нацполіції – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кабінет Міністрів виділив на початкову школу 1 млрд грн
Наступний матеріал
Адвокати Крисіна вкотре не прийшли на засідання, суду урвався терпець