5 канал

Президент: Нарешті виросло перше пострадянське покоління, з новим європейським світоглядом

Глава держави наголосив, що тепер стратегічно і тактично потрібно зосередитися на досягненнях у матеріальній сфері, на рівні життя людей

Президент Петро Порошенко зазначив, що незалежність вже дала нам демократію і свободу, почуття громадянської гідності і національної єдності, навчила захищатися і відкрила європейську перспективу. Про це він заявив під час Параду Незалежності з нагоди 25-ї річниці Незалежності України в Києві, сьогодні, 24 серпня.

"Cформувалися середній клас і громадянське суспільство. Нарешті виросло перше пострадянське покоління, з новим європейським світоглядом. Епіцентром фундаментальних змін неодноразово ставав цей Майдан – Майдан нашої Незалежності", – сказав він.

Глава держави наголосив, що тепер стратегічно і тактично маємо зосередитися на досягненнях у матеріальній сфері, на рівні життя людей.

Крім того, він нагадав слова Акту проголошення Незалежності України, ухваленого 25 років тому: "Продовжуючи тисячолітню традицію державотворення на Україні, виходячи з права на самовизначення та із смертельної небезпеки, яка нависла була над Україною в зв'язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня, Верховна Рада урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної української держави – України".

"Хоча ми святкуємо лише 25-річчя Незалежності, насправді нам незрівнянно більше. Наступного року ми будемо відзначати сторіччя Центральної Ради та початку української національної революції XX століття. А потім ще через два роки – тисячу років во княжіння Ярослава Мудрого. Такою і є глибина тієї "традиції державотворення", про яку згадано в Акті", - наголосив Порошенко.

Попередній матеріал
Напередодні Дня Незалежності СБУ запобігла терактам у Маріуполі
Наступний матеріал
"Мамо, з Днем Народження, ми не зламаємося!" - кримчани привітали Україну із Незалежністю
Теги:
Loading...

Сльози, оплески та душ із шампанського: як у "Борисполі" зустрічали призерів Олімпійських Ігор

Міністр оборони Полторак та голова ВР Парубій привітали військовослужбовців ЗСУ з Днем Незалежності

Окупанти вдарили по залізниці в районі Авдїївки: внаслідок прямого влучення станція припинила роботу

Порошенко: Головним гарантом незалежності країни є українське військо