Президент затвердив новий склад Ради нацбезпеки

  Новий склад Ради національної безпеки та оборони затвердив Петро Порошенко. Відповідний указ розміщено на сайті Президента.


  Серед іншого цим указом Порошенко увів до РНБО голову АП Бориса Ложкіна. Згідно із документом, до складу РНБО входять: Петро Порошенко, Арсен Аваков - міністр внутрішніх справ України, Віктор Гвоздь - голова Служби зовнішньої розвідки України, Андрій Дещиця - виконувач обов'язків міністра закордонних справ України, Михайло Коваль - виконувач обов'язків міністра оборони України, Степан Кубів - голова Нацбанку. Крім того, за згодою, до РНБО входять в.о. генпрокурора та голова Верховної Ради.

  Сьогоднішнє ж засідання Ради нацбезпеки та оборони розпочнеться за о 16-й. Зокрема, члени РНБО вирішуватимуть чи запроваджувати воєнний стан на Донбасі. Таке минулої суботи анонсував виконувач обов'язків міністра оборони Михайло Коваль.

  Водночас, Президент Петро Порошенко раніше заявляв, що на сьогоднішньому засіданні РНБО також обговорюватимуть питання про відновлення державного кордону і план щодо стабілізації ситуації на Сході.

  Попередній матеріал
  США готові співпрацювати з Іраном у боротьбі з іракськими бойовиками - Wall Street Journal
  Наступний матеріал
  Тарута вимагає від терористів розблокувати обласне казначейство