Порошенко
5.ua

Прес-конференція Президента – підсумки

  Сьогодні Петро Порошенко вийшов на підсумкову прес-конференцію. Говорили більше двох годин.

  Із запитаннями до президента навідались дві сотні журналістів. Заодно й потрапили на демонстративне підписання закону про позбавлення України позаблокового статусу.

  "Я підписую цей закон і вважаю, що в 10-му році Україна зробила помилку, підписавши цей закон і тим самим зруйнувавши власні збройні сили", – прокоментував свої дії Петро Порошенко.

  Тепер армія боєздатніша, стверджує головнокомандувач. На черзі – гідні виплати тим, хто перебуває на передовій. Так він розтлумачує свою передвиборну обіцянку про 1000 гривень у день кожному військовослужбовцю на фронті. І саме зарплата військовикам спонукала депутатів уночі ухвалити бюджет на 2015 рік – так виправдав нічні події у ВР Президент.

  Як довго українському солдатові воювати – голова держави прогнозувати не береться. Обіцяє знову схиляти до миру Володимира Путіна – тепер уже в Астані, 15 січня. Та дипломатичної мови агресор не розуміє, а перемир'я – не означає мир, нагадують журналісти.

  Петро Порошенко у відповідь запевнив: влада готова до запровадження воєнного стану за умови загострення конфлікту: "Ніхто не буде коливатися жодної хвилини".

  Обіцяє не коливатися гарант і у разі, якщо генпрокурор Віталій Ярема не надасть найближчим часом звіт за результатами розслідування вбивств на Майдані.

  А от зовсім не просто виявилося продати власний бізнес – відповідає на дорікання журналістів Петро Порошенко. Мовляв, у кризовий час – попит невеликий.

  Наостанок запевни: другий термін у президентському кріслі для нього – не мотивація.

  Попередній матеріал
  Нацгвардійці нарікають: вантажі Червоного хреста дістаються терористам
  Наступний матеріал
  ГПУ спростовує чутки про продаж будинку Азарова

  Президент обіцяє негайно ввести воєнний стан у разі наступу ворога

  В сьогоднішньому бою в Донецькому аеропорту терористи втратили 14 людей – Президент

  Президент підписав закон про розширення повноважень РНБО

  Порошенко розповів про подальшу долю "Рошену"