5 канал

Експерт розповів, скільки нардепів подали свої декларації

Позитивна динаміка щодо подання декларації спостерігається в уряді

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" обговорювали тему е-декларування. Гостем студії був представник коаліції "Декларації під контролем", менеджер антикорупційної групи ГІ "Реанімаційний пакет реформ" Олександр Лємєнов. Крім того, телефоном до розмови приєднався директор Центру демократії та верховенства права Тарас Шевченко.

"Кількість декларантів, які внесли свої дані в систему, – насправді статистика тішить. Коли востаннє заходив на офіційний портал, було 49100. За нашими підрахунками має бути приблизно 50 тисяч. Ми бачимо позитивну динаміку, щоденно подавали 2-3 тис. декларантів. Всі нарешті зрозуміли, що немає іншого виходу, окрім як подати свої дані в систему", – зазначив Лємєнов.

"Серед народних депутатів на сьогоднішній момент 89 парламентаріїв внесли свої дані. Якщо говорити про інші органи, де засідають топ-посадовці, то позитивна динаміка спостерігається в уряді. ГПУ, НАБУ, СБУ трішки відстають, але у них є ще три дні", – додав він.

Як відомо, до 30 жовтня електронні декларації повинні заповнити всі чиновники, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.

Детальніше щодо електронного декларування дивіться у відео.

Попередній матеріал
Майже 3 млн грн збитків завдали державі два посадовця ДП "Південна залізниця" – прокуратура Києва
Наступний матеріал
У Петербурзі підпалили кремлівську "фабрику тролів"
Loading...

Голова "Центру протидії корупції" повідомив, скільки чиновників не подали свої декларації

Садова недобудова та валюта "третіх осіб": що вказав у декларації Павло Клімкін

У НАЗК розповіли, хто найбільше нарікає на систему е-декларування

Корчак: Мова про перенесення строків подачі е-декларацій не йде