Посольство США в Україні
Посольство США в Україні 5 канал / Час. Підсумки тижня

Посольство США переноситься із Києва до Львова – Блінкен

  Читайте по-русски
  Також держсекретар закликав усіх американців, які перебувають в Україні, негайно покинути її територію

  Посольство Сполучених Штатів в Україні переїздить із Києва до Львова – держсекретар США Ентоні Блінкен зазначив, що це тимчасовий безпековий захід через загрозу ескалації з боку РФ. Відповідна заява розміщена на сайті посольства.

  "У мене немає вищого пріоритету, ніж безпека і безпека американців у всьому світі ... Ми з командою постійно переглядаємо ситуацію з безпекою, щоб визначити, коли розсудливість диктує зміну постави. З огляду на це, ми перебуваємо в процесі тимчасового перенесення діяльності нашого посольства в Україні з нашого посольства в Києві до Львова через різке прискорення нарощування російських сил. Посольство продовжуватиме співпрацювати з українським урядом, координуючи дипломатичну співпрацю в Україні", – заявив дипломат.

  Він також додав, що Штати продовжують інтенсивні дипломатичні зусилля для деескалації кризи. І запевнив у збереженні підтримки України, зазначивши, що "відданість суверенітету та територіальній цілісності України є непохитною".

  "Ми з нетерпінням чекаємо повернення наших співробітників до посольства, як тільки дозволять умови. Тим часом я наказав вжити цих заходів з однієї причини – безпеки наших співробітників – і ми наполегливо закликаємо всіх громадян США, які залишилися в Україні, негайно покинути країну", – додав Блінкен.

  Як повідомлялося в сюжеті "5 каналу", Львів готується до можливого вторгнення РФ в Україну, зокрема, у місті збільшують запаси крові, а також готові приймати біженців зі сходу та Києва. До Львова, крім США, перевезли своїх дипломатів Австралія, Канада та Німеччина.

  Хоч у Львові і сподіваються, що місто у безпеці, все одно готуються жити в умовах надзвичайної ситуації.

  Попередній матеріал
  Окупанти на Донбасі вгатили 5 разів – поранені двоє захисників
  Наступний матеріал
  Росія відправляє в Україну найманців ПВК, щоб підготувати привід для вторгнення – Reuters
  Loading...