Портнов: СП намагається порушити кримінальну справу проти нового керівництва ФДМ

  Кримінальну справу проти нового керівництва Фонду держмайна намагаєтся порушити Секретатаріат Президента. Про таке повідомив голова фонду від уряду Андрій Портнов.

  За його словами, Віктор Балога щодня дає відповідні доручення Службі безпеки України. У самому СБУ тиск з боку Секретаріату заперечують, натомість повідомляють про причетність Портнова до кримінальної справи щодо хабарництва. На початку квітня бійці СБУ піймали на гарячому представника компанії, яка проводить приватизаційні аукціони. Той вимагав хабара у 150 тисяч доларів. Під час розслідуваня цієї справи спливло і ім`я Андрія Портнова.

  Андрій Портнов, в.о. голови Фонду Держмайна: "Служба безпеки України не виходить з Банкової сьогодні і там надаються сьогодні доручення. Ви знаєте. я хочу попередити всіх про те. що якщо наші дії не будуть доведені як незаконні то ті хто сьогодні це спробує робити. вони обовязково будуть відповідати за це і ми будемо дивитися чи не будуть визнані незаконними їх дії".

  Марина Остапенко, речник СБУ: "Його такі заяви мають під собою грунт тієї першої справи про яку я говорила, адже ця компанія, працівник якої був затриманий на отриманні хабара у 150 тисяч доларів саме має причетність до цього пана".

  Своє розслідування проти Портнова може ініціювати і Генпрокуратура. Це відомство перевіряє інформацію про використання ним печатки Фонду держмайна.

  Попередній матеріал
  У СП критично оцінюють здобутки уряду щодо зменшення інфляції
  Наступний матеріал
  З Цушка зняли статус обвинуваченого
  Теги:
  Loading...