У СП критично оцінюють здобутки уряду щодо зменшення інфляції

  У Секретаріаті Президента критично оцінюють здобутки уряду, зокрема, щодо зменшення інфляції.
  Справді, каже Олександр Шлапак, квітневий показник (3,1 відсотка) справді нижчий березневого (3,8), але вищий ніж на початку року. А якщо порівняти з аналогічним періодом 2007-го - ціни зросли на 30 відсотків.  До того ж, кажуть у Секретаріаті, надмірні вимоги, які уряд висуває виробникам, можуть скоро обернутися новим стрибком цін. А поки що Юлія Тимошенко констатує здешевлення двадцяти основних харчових продуктів. А за кілька місяців - певна - інфляцію зупинить взагалі.

  Юлія Тимошенко, прем`єр-міністр України: "Ми обіцяли суспільству Ю, коли прийшли,  щл інфляцію, яка залишилася нам у спадок від попреденього уряду, ми  подолаємо за 5-6 місяців.  У квітні спостерігається істотне зниження і уповільнення темпів інфляції. Більш як з 20 найменувань продуктів харчування у нас вже почалося зниження цін, і ми маємо сьогодні показники дефляції".

  Олександр Шлапак, заступник голови секретаріату Президента: "3,1% - надзвичайно висока інфляція повинна змусити уряд разом з національним банком, якщо запросять нас - ми зробимо це з задоволенням, ще раз проаналізувати всі складові інфляції (...) Відтак запропонувати, можливо, нові заходи, а не просто звичайні адміністративні обмеження у накопиченні або насиченні ринку дешевим імпортним товаром".
  Попередній матеріал
  Пукшин рекомендує Семенюк-Самсоненко звернутися до суду
  Наступний матеріал
  Портнов: СП намагається порушити кримінальну справу проти нового керівництва ФДМ
  Теги:
  Loading...