Twitter / Петро Порошенко

Порошенко закликав скасувати депутатську недоторканність для "нової Ради"

Президент запропонував народним обранцям проголосувати за зміни до Конституції просто зараз із відтермінуванням введення у дію цього закону

Парламент останнього скликання ухвалив рекордно велику кількість рішень про скасування депутатської недоторканності. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді, передає кореспондент "5 каналу". 

За словами Порошенка, настав час внести відповідні зміни до Конституції та скасувати недоторканність з усіх народних обранців.

"Закликаю внести та узгодити зміни до Конституції, які скасовують депутатської недоторканності. Щоб полегшити для вас прийняття цього рішення, щоб у вас не було відчуття, що воно якимось чином спрямоване проти вас, я маю дуже просту пропозицію. Давайте ухвалимо це рішення з введенням його в дію з 1 січня 2020 року для депутатів вже нової Верховної Ради. Можливо, це буде ефективніше", - заявив Президент.

"Отже, список фігурантів кримінальних справ – дуже дякую за підтримку", - додав він.

Про те, які заяви лунали, кого Глава держави вважає головною зовнішньою та внутрішньою загрозою, а також що таке "антизахід 2017" – про все це дивіться у включенні:

Повний виступ Президента України у Верховній Раді:

90 хвилин про курс України: Порошенко виступив зі щорічним зверненням до нардепів у ВР – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Будинки розлітаються на бруски: шокуючі кадри наслідків урагану "Ірма" на Карибах – відео
Наступний матеріал
На сьогодні у Львові вже немає проблем з вивезенням сміття – голова Львівської ОДА
Loading...