5.ua

Порошенко закликає Німеччину до дієвих санкцій проти Росії

  До третього етапу санкцій проти Росії закликав у Німеччині Петро Порошенко. Кандидат у президенти прибув із візитом до Берліна для обговорення шляхів подолання кризи в Україні.


  Політик має зустрітися з німецьким канцлером Ангелою Меркель, та головою МЗС Франком-Вальтером Штайнмаєром. У розмові з журналістами Порошенко зазначив: Німеччина спільно з міжнародними партнерами має підтримати нову хвилю санкцій проти Москви.

  Крім того, офіційний Берлін має намір економічно підтримати Україну, насамперед – східні регіони, адже саме вони нині найбільше потерпають від бойових дій.

  "Я тут сьогодні, тому що на жаль, на 11 травня в Україні сепаратисти готують псевдо-референдум. Це повтор кримського сценарію Росії", – заявив Петро Порошенко. Політик запевнив: народ не підтримує таких планів і немає жодного легального підґрунтя для цього голосування, але якщо Москва визнає і підтримає цей "референдум" – це явний знак того, що Україні необхідна допомога від США та Європи, а саме – узгоджений третій етап санкцій проти Кремля.

  Крім того, Порошенко повідомив: Німеччина спільно з Україною розробляє проект, що дасть можливість південному сходу України отримати нові кошти, робочі місця, а відтак – підняти стандарти життя.
  Попередній матеріал
  Ромпей: ЄС готовий до Женеви-2, але готує нові санкції проти Росії
  Наступний матеріал
  МВС просить проводити футбольні матчі без глядачів