president.gov.ua

Порошенко виступає за посилення СЦКК представниками Німеччини і Франції

  Президент України Петро Порошенко виступає за посилення складу Спільного центру з контролю і координації режиму припинення вогню на Донбасі (СЦКК) представниками Німеччини і Франції

  "Щодо можливості відновлення роботи СЦКК, думаю, буде абсолютно корисно, коли ми запросимо до складу СЦКК наших партнерів по Нормандському формату – німців і французів", – сказав Президент під час зустрічі з представниками ініціативної групи "Першого грудня" та іншими авторитетними представниками української інтелігенції.

  Глава держави зазначив, що небезпека ескалації ситуації на сході країни зростає і пов'язав це, зокрема, з виходом РФ з СЦКК, назвавши його "різким і провокаційним".

  Порошенко переконаний, що в разі входження Німеччини і Франції до СЦКК "і довіри буде більше, і прозорості буде більше, і ефективність буде вищою".

  Нагадаємо, 18 грудня російське МЗС повідомило про виведення офіцерів СЦКК з Донбасу. Уже 19 грудня представники ЗС РФ, що входять до СЦКК, покинули територію України. Тим часом українська розвідка повідомила: бойовики готують агресивні наступальні дії на всій лінії зіткнення.

  Попередній матеріал
  Кабмін продовжив обмеження в торгівлі з Росією
  Наступний матеріал
  Що дає резолюція ООН щодо Криму
  Loading...

  Небезпека ескалації з боку агресора зростає – Порошенко

  Українська армія готова до ескалації на Донбасі - Полторак

  "Джерело насильства": Держдеп США звинуватив Росію в ескалації на Донбасі

  СММ ОБСЄ підтвердила вихід російських офіцерів зі складу СЦКК

  Волкер назвав "ганьбою" намір росіян вийти із СЦКК

  Тука розповів, для чого Росія вивела своїх спостерігачів з СЦКК