фото АПУ

Порошенко: Україна відіграє історичну роль в укріпленні глобальної стабільності та нерозповсюдженні ядерної зброї

  Таку думку висловив глава держави у привітанні з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та США

  З моменту визнання незалежності України Сполучені Штати залишаються надійним та стратегічним партнером України як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій. Про це заявив Президент України Петро Порошенко, повідомляє прес-служба глави держави.

  Як зазначив Президент, між Україною і США закладено справжнє демократичне партнерство, у рамках якого офіційний Вашингтон продовжує надавати неоціненну практичну допомогу у розбудові державних інститутів, громадянського суспільства, ринкової економіки та зміцненні безпеки нашої країни.

  "Відмовившись від третього у світі ядерного арсеналу та великих обсягів звичайних озброєнь, а також від запасів високозбагаченого урану, Україна відіграє історичну роль в укріпленні глобальної стабільності та режиму нерозповсюдження ядерної зброї. Це були непрості рішення, але Україна прийняла їх, покладаючись на запевнення та безпекові гарантії іноземних партнерів, у першу чергу США", - наголосив Петро Порошенко у привітанні з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та США.  

  Президент запевнив у твердій налаштованості України й надалі активно розвивати відносини стратегічного партнерства зі США, спрямовані на поглиблення всебічного конструктивного співробітництва у політичній, безпековій, економічній та гуманітарній сферах.

  Як повідомлялося у грудні, Трамп хоче зміцнити ядерний потенціал США. Згодом же в адміністрації новообраного президента пояснили заяву про розширення ядерного потенціалу США.

  Попередній матеріал
  "У подорож до Європи з чергами": на кордоні з Польщею зібралися майже 800 авто
  Наступний матеріал
  На Львівщині вщент згорів музей-криївка УПА
  Теги:
  Loading...

  Після візиту в Україну сенатори США заявили, що домагатимуться жорстких санкцій щодо Росії

  Порошенко запропонував сенаторам США відвідати Донбас

  Трамп хоче зміцнити ядерний потенціал США

  "Ми обійшли Росію в цьому типі зброї": Пашинський розповів про відновлення "ракетного щита" України