Порошенко у Франції: Світ має залишатися рішучим і єдиним у своїй реакції на зневагу Росії до міжнародного права

  Президент висловив глибоке розчарування ухваленою Сенатом Франції резолюцією щодо поступового пом’якшення санкцій ЄС

  Перебуваючи з робочим візитом у Франції Президент Петро Порошенко провів зустріч з головою Національних зборів Франції Клодом Бартолоном. Про це повідомила прес-служба глави держави

  Так, Президент поінформував співрозмовника, що ситуація на Донбасі залишається складною, Росія продовжує брутально порушувати норми міжнародного права. І саме цим має керуватися світова спільнота у своїй реакції на дії Росії.

  "Петро Порошенко висловив розчарування рішенням Національних зборів Франції щодо санкцій проти Росії.
  Він зазначив, що розраховує на подальшу солідарність та єдність Європейського Союзу у питанні підтримки незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. У цьому контексті Президент України відзначив принципову позицію К.Бартолона у питанні дотримання порядку в’їзду на тимчасово окуповані території Криму та Донецької і Луганської областей", – повідомили у прес-службі.

  Президент України поінформував співрозмовника про останні досягнення на шляху реформ, дорожньою картою яких незмінно залишається Угода про асоціацію з ЄС. Особливу увагу було приділено питанням боротьби з корупцією, реформуванню прокуратури, сфери судоустрою та децентралізації влади, у яких Франція надає експертну допомогу нашій державі.

  Глава держави закликав парламентаріїв Франції сприяти ухваленню рішення щодо запровадження безвізового режиму Європейським Союзом для українських громадян вже найближчим часом.

  Петро Порошенко запросив голову Національних зборів Франції здійснити візит в Україну у зручний час.

  Крім того, Петро Порошенко провів зустріч з головою Сенату Жераром Ларше. Президент зазначив, що резолюція щодо санкцій не відповідає цінностям, на яких базується Європейський Союз і які поділяє Україна. Він наголосив, що світова спільнота має бути рішучою і єдиною у своїй реакції на зневагу Росії до міжнародного права.

  Голова Сенату Жерар Ларше констатував, що резолюція має лише дорадчий характер і мова не йде про скасування санкцій щодо Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей.

  Президент висловив сподівання, що Франція й надалі сприятиме Україні на шляху реформ, а також підтримає рішення щодо надання найближчим часом безвізового режиму для українців.

  Петро Порошенко запросив голову Сенату Франції відвідати Україну з візитом у зручний час.

  Як повідомляв 5.ua, ЄС продовжив економічні санкції проти РФ ще на півроку

  Нагадаємо, 17 червня Рада Європейського Союзу продовжила санкції проти окупованого Криму ще на рік. Санкційні обмеження передбачають заборону на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестиції у Крим чи Севастополь, туристичні послуги у Криму та Севастополі.

  Попередній матеріал
  У Кіровограді виявили схрон з гранатометами і мінами
  Наступний матеріал
  У Польщі в ДТП постраждав українець

  Мінські угоди та відновлення суверенітету: Порошенко вирушає на перемовини до Франції

  "Ви – найкращі представники народу": Порошенко вручив кубок команді Нацгвардії, яка перемогла у турнірі з рукопашного бою

  Порошенко обговорив з главою ПА ОБСЄ поліцейську місію на Донбасі

  Стало відомо, про що говоритимуть Порошенко та Олланд на зустрічі у Франції – ЗМІ