president.gov.ua

Порошенко обговорив з главою ПА ОБСЄ поліцейську місію на Донбасі

Президент Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Парламентської Асамблеї ОБСЄ Іллкою Канервою

Президент привернув увагу керівника ПА ОБСЄ до загострення безпекової ситуації на Донбасі, продовження провокацій з боку бойовиків та постачання Росією зброї і військ, повідомляє прес-служба глави держави.

"Петро Порошенко наголосив на важливості направлення на Донбас поліцейської місії ОБСЄ, що сприятиме безпеці та деескалації ситуації на Донбасі. Співрозмовники особливо відзначили, що санкції залишаються ефективним інструментом спонукання Росії до повного виконання Мінських домовленостей та відновлення територіальної цілісності України", – йдеться в повідомленні.

Порошенко відзначив важливу роль місії ОБСЄ в контролі за виконанням Мінських домовленостей та забезпеченні процесу мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Нагадаємо, у травні заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв наголосив, що поліцейська місія має бути озброєна і розміщена в зоні АТО до виборів, діяти під час самого голосування й залишиться там на перехідний період, що триватиме до відновлення контролю над кордоном.

Попередній матеріал
ГУР фіксує чергові втрати серед військових РФ на Донбасі
Наступний матеріал
Парубій підписав закон про зниження мита на імпорт уживаних авто
Теги:
Loading...

У Мінську представники ОБСЄ звітують про порушення перемир’я на Донбасі

В ОБСЄ доповіли про втрати у лавах ЗСУ

Україна наполягає, щоб ОБСЄ називала порушників перемир'я на Донбасі

Клімкін: Росіян у поліцейській місії ОБСЄ на Донбасі не буде