inforesist.org

Порошенко та Меркель поговорили про фінансову підтримку України країнами Заходу

  Питання міжнародної економічної допомоги  для України обговорили під час сьогоднішньої телефонної розмови президент Петро Порошенко і канцлер Німеччини Ангела Меркель.

  Сторони погодились, що якнайшвидше погодження нової програми Міжнародного валютного фонду допоможе врегулювати економічну ситуацію в Україні, а також сприятиме надходженню допомоги від інших міжнародних донорів, повідомляє 27 грудня прес-служба глави держави.

  Також Порошенко і Меркель не залишили поза увагою ситуацію на Донбасі.

  Президент України повідомив про звільнення 150 українських заручників, яким зараз надають необхідну допомогу. Він також запевнив, що українська влада продовжує докладати всіх зусиль для звільнення інших українців, які досі перебувають у полоні.

  "Порошенко розповів про успішне доправлення першої частини українського гуманітарного вантажу, сформованого за його ініціативою для мешканців окупованих територій Донецької та Луганської областей. Мова йде про допомогу для сиріт, будинків людей похилого віку та інших закладів для людей з особливими потребами", - зазначаєтья у повідомленні.

  Порошенко та Меркель наголосили, що задля мирного врегулювання всі сторони повинні виконати всі пункти Мінських домовленостей, насамперед, закрити кордон, вивести війська та вийти на лінію розмежування, наголосили у президентській прес-службі.

  Попередній матеріал
  Суспільне телебачення буде мовити за три місяці - Аласанія
  Наступний матеріал
  У небі над Індонезією зник літак з 155 людьми на борту

  The Times назвала Меркель людиною року

  Порошенко поговорив з Меркель, Олландом та Путіним по телефону

  Порошенко, Олланд, Меркель і Путін домовились зібрати Контактну групу до кінця тижня

  Меркель ще має надію на дипломатичне вирішення кризи на Сході України