Facebook / Петро Порошенко

Порошенко розраховує на співпрацю з Австралією в ядерній галузі

  Президент України Петро Порошенко надіслав вітального листа прем'єр-міністру Австралії Малкольму Тернбуллу з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Австралією

  Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Посольство України в Австралії.

  "Австралія була серед перших держав світу, які визнали незалежність України, першою на парламентському рівні визнала Голодомор геноцидом українського народу, а також послідовно і рішуче підтримує Україну в боротьбі з російською агресією", – йдеться в листі.

  Відзначаються дружні та партнерські взаємини між державами, підкреслюється роль української громади та висловлюється подяка за постійну увагу, яку уряд Австралії приділяє розвитку різнопланового двостороннього співробітництва з Україною, зокрема у сфері енергетичної безпеки.

  "Переконаний, що відносини дружби та партнерства між Україною й Австралією й надалі успішно розвиватимуться на благо народів обох країн. Зокрема, розраховую на успішну реалізацію двосторонньої угоди про співробітництво у галузі використання ядерної енергії в мирних цілях, що значно сприятиме підвищенню енергетичної безпеки нашої держави",  зазначив Порошенко.

  У свою чергу австралійська сторона запевнила Україну в незмінності подальшої підтримки.

  "Незважаючи на відстань, Австралія залишається вірним партнером, стійким і послідовним прибічником суверенітету і територіальної цілісності України. Австралія й надалі зміцнюватиме співпрацю як у сфері офіційних відносин між нашими державами, так і в подальшому розвитку братства між нашими народами", – йдеться в повідомленні Посольства Австралії в Україні.

  Попередній матеріал
  Ситник розповів про головну антикорупційну справу року
  Наступний матеріал
  Ліга чемпіонів ФІБА: южненський "Хімік" розгромив румунську "Орадю"
  Теги:
  Loading...
  Австралія може ратифікувати атомну угоду з Україною у наступному році

  Австралія може ратифікувати атомну угоду з Україною у наступному році