Порошенко привітав українців з річницею прийняття Декларації про державний суверенітет

  Петро Порошенко зазначив, що боротьба за суверенітет триває й досі, однак віра в перемогу - незмінна

  26 років тому абсолютною більшістю голосів депутатів Верховної Ради Української PCP було ухвалено Декларацію про державний суверенітет України. Прийняття цього довгоочікуваного державно-правового акта, покликаного гарантувати національні інтереси Українського народу, стало насправді політичним проривом того часу. Про це інформує прес-служба глави держави

  Як зазначається, 16 липня 1990 року документ підтримали 350 депутатів Верховної Ради. Це стало фундаментом для проголошення української незалежності.

  З нагоди цього дня Президент Порошенко у соцмережі написав - боротьба за суверенітет триває й досі, однак віра в перемогу - незмінна.

  "Сьогодні перед Україною постали нові виклики: загроза територіальній цілісності, військова агресія Росії, що підриває політичну, економічну і соціальну стабільність у країні та призводить до численних людських жертв, масштабних порушень прав і свобод людини, завдає величезних матеріальних збитків громадянам України, суб’єктам господарювання, суспільству в цілому. У зв’язку з цим настала нагальна і надзвичайно важлива потреба провести зміни, які сприятимуть зміцненню України та дадуть їй змогу стати прогресивною європейською державою, розбудова якої буде потужною об’єднавчою ідеєю для всіх українців", - мовиться у повідомленні.

  Принципи, проголошені у Декларації про державний суверенітет України, закарбовані у положеннях чинної Конституції України та слугують для нас правовим і моральним орієнтиром у справі розбудови незалежної європейської Української держави.

  Додамо, в Україні посилять контроль в аеропортах і на кордонах через спробу перевороту в Туреччині. Таке доручення дав Президент України Петро Порошенко.

  Попередній матеріал
  Напад на інкасаторів: У Нацгвардії проводять перевірку через затримання трьох бійців "Азова"
  Наступний матеріал
  У Туреччині повністю завершено операцію із затримання учасників перевороту – звільнено 2745 суддів

  Порошенко доручив посилити контроль в аеропортах і на кордонах через події в Туреччині

  ТОП-5 найпопулярніших відео: Порошенко і російські журналісти, затримання російського найманця та саміт у Варшаві

  Україна не визнає сертифікаційні документи Нагірного Карабаху – Порошенко

  Порошенко: Україна спільно з Азербайджаном вироблятиме Ан-178