Офіційний сайт Президента України

Україна не визнає сертифікаційні документи Нагірного Карабаху – Порошенко

  Україна й Азербайджан домовилися розвивати військово-технічну співпрацю

  Україна не визнає сертифікаційні документи Нагірного Карабаху та вітає аналогічну позицію Азербайджану щодо Криму, заявив Президент Петро Порошенко на спільній прес-конференції з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим у Баку.

  За словами глави української держави, сторони домовилися погоджувати і координувати підходи і розширити взаємодію в багатосторонньому форматі з урахуванням членства України в Раді безпеки ООН. Також президенти обох країн домовилися, що Україна й Азербайджан розвиватимуть військово-технічну співпрацю.

  "Сьогодні, коли економіка України почала зростати, коли активно розвивається Азербайджан, ми маємо величезний потенціал, який має бути задіяний, нашої взаємновигідної співпраці. Один із найбільш перспективних проектів, як сказав Ільхам Гейдарович, є постачання до Азербайджану українських транспортних літаків АН-178 і в майбутньому спільне виробництво цих літаків, в тому числі, на території Азербайджану. Успішна реалізація цього проекту дозволить виробникам створити умови для активного розвитку нових ринків. Ми окремо обговорили перспективи співпраці в паливно-енергетичній сфері. Йдеться про те, щоб задіяти ресурсний потенціал Азербайджану і транзитний потенціал України", – заявив Президент.

  "Ми обговорили багато важливих питань: зокрема, співпрацю в галузях енергетики, транспорту, військово-технічне та політичне співробітництво, спільні дії в міжнародних організаціях. Після обговорення цих питань ми дали дуже серйозні доручення. Я не маю сумніву, що внаслідок виконання цих доручень наші країни стануть ще ближчими одна до одної.  І товарообіг між ними збільшиться. Адже нині його рівень не задовольняє ані Азербайджан, ані Україну", – сказав, у свою чергу, Алієв.

  Попередній матеріал
  Суд повністю виправдав журналіста Коцабу, засудженого за держзраду та шпигунство
  Наступний матеріал
  Київ і Баку домовилися реанімувати проект трубопроводу "Одеса–Броди"
  Loading...

  У Карабаху всього за кілька годин після мирних переговорів загинуло двоє військових

  Азербайджан і Вірменія домовилися про мирне врегулювання конфлікту в Нагірному Карабаху

  Азербайджан може повернути Карабах силою через порушення резолюцій ООН

  Вірменія не готова погодитися визнати незалежність Карабаху – уряд