прес-служба Президента України

Порошенко запросив Трампа відвідати Україну

Президент провів зустріч із послом США в Україні Марі Йованович

Петро Порошенко привітав Дональда Трампа з перемогою на виборах та запросив новообраного Президента США відвідати Україну, повідомляє прес-служба глави української держави.

"Щиро вітаю Дональда Трампа з обранням Президентом Сполучених Штатів та дружній американський народ з демократичним волевиявленням. Це символ справжньої демократії, коли ніхто до останньої миті не знає результати виборів. І це є ознакою справжньої демократії", – заявив Президент під час зустрічі з послом США в Україні Марі Йованович.

Порошенко наголосив, що разом з обранням на найвищу посаду в державі новий глава США "перебирає на себе відповідальність за глобальне лідерство Сполучених Штатів" у світі.

Петро Порошенко і Марі ЙововичОфіційний сайт Президента України

Глава держави підкреслив, що цінує підтримку, яку отримала Україна від політичних сил Америки та сподівається на продовження цієї підтримки у двох важливих сферах – у боротьбі проти російської агресії "за свободу, демократію, суверенітет та територіальну цілісність" України, а також у сприянні реалізації масштабних реформ в різних сферах – боротьбі з корупцією, змінам до Конституції в частині правосуддя, реформування системи оборони та безпеки тощо.

Президент також розраховує, що найближчим часом буде відновлена робота Комісії Стратегічного партнерства. Порошенко привітав переобрання до Сенату США членів Українського кокусу та подякував послу Сполучених Штатів за заяву з приводу того, що санкції проти Росії будуть продовжені в грудні.

Читайте також: "Світ стане божевільнішим": Світові політики по-різному відреагували на перемогу Трампа

Попередній матеріал
Кабмін призначив нового заступника міністра оборони – Бірюков
Наступний матеріал
Уряд підвищив ціни на алкоголь

"До біса Дональда": у США відбуваються протести проти Трампа

"Світ стане божевільнішим": Світові політики по-різному відреагували на перемогу Трампа

Американці реагують на перемогу Трампа: Запити про зміну громадянства "зламали" сайт канадської міграційної служби

Перемога Трампа стрімко обвалила єврооблігації України