Порошенко прибув до Франції на зустріч з Олландом

Основними темами переговорів лідерів двох країн будуть Мінські домовленості та санкції проти РФ

Президент України Петро Порошенко перебуває з робочим візитом у Франції, щойно він прибув до Єлисейського палацу, де відбудеться його зустріч із президентом Франції Франсуа Олландом. Про це повідомляє прес-служба глави держави

Програма візиту включає зустрічі глави Української держави з президентом Франції Франсуа Олландом, головою Національних зборів Франції Клодом Бартолоном та головою Сенату Франції Жераром Ларше.

За інформацією "Укрінформу", основними темами переговорів лідерів двох країн будуть двосторонні відносини між країнами, виконання Мінських домовленостей, мирне врегулювання конфлікту на сході України, санкції проти Росії, а також питання відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Крім того, частину з цих питань буде порушено під час зустрічей з головами обох палат французького парламенту - Національних зборів та Сенату.

Також згідно з порядком денним роботи голови Національних зборів Франції Клода Бартолона, зустріч з українським Президентом передуватиме переговорам у Сенаті. Зустріч Порошенка з головою Сенату Жераром Ларше запланована на 15:30 за Києвом у Люксембурзькому палаці.

Попередній матеріал
Французькі експерти приїдуть в Україну, щоб розслідувати справу щодо підготовки терактів – глава СБУ
Наступний матеріал
Європейський суд з прав людини відкрив перше провадження щодо конфіскації активів у Криму

Порошенко призначив нових послів у п'ятьох країнах

Порошенко має намір відправити бійців НГУ в АТО для "обкатки боєм", щоб не "кланялися кулям"

Мінські угоди та відновлення суверенітету: Порошенко вирушає на перемовини до Франції

Порошенко звільнив посла в Туреччині