Twitter / Svyatoslav Tsegolko‏

Порошенко при Лукашенкові звинуватив Росію у саботажі "хлібного перемир'я"

Порошенко сказав, що всі ми знаємо, яка у нас "спільна загроза"

Президент України Петро Порошенко при Призидентові Білорусі Олександру Лукашенку звинуватив Путіна у саботажі "хлібного перемир'я" і сказав, що "всі ми знаємо, яка у нас спільна загроза". Про таке Порошенко зявив на спільному брифінгу з президентом Білорусі Олександром Лукашенком у п'ятницю, 21 липня 2017 року, в Києві.

Порошенко сказав: "Цей візит є черговом і вагомим підтвердженням наших добросусідських відносин, які будуються на принципах рівноправного партнерства і довіри. Скажу більше, це візит не просто надійного партнера України, але й доброго друга – мого і України, який завжди готовий нас підтримати. І ця підтримка є особливо важливою в контексті існуючих викликів миру і стабільності в нашому регіоні. Ми всі знаємо ім’я цих викликів. Вони є не ефемерними, а цілком реальними. На жаль, це факт російської агресії, яка не зупиняється ні на день, ні на хвилину, і навіть попри рішення про припинення вогню, оголошення так званого «Хлібного перемир’я». І найбільший цинізм цієї ситуації в тому, що свою агресію вони здійснюють під прикриттям гасел про братні народи. Щодня ми продовжуємо проводжати в останню путь своїх кращих синів. І лише за останні два дні агресор вбив 8 наших захисників, а за всі дні агресії – 11 тисяч українців". 

Президент України Петро Порошенко також заявив, що під час запланованих на понеділок, 24 липня 2017 року, переговорів лідерів країн "Нормандському форматі" має намір вимагати реального припинення вогню в зоні АТО на Донбасі і у разі невиконання досягнутих рішень має намір вимагати посилення санкцій.

"Вже в понеділок відбудуться телефонні переговори у "Нормандському форматі" і я вимагатиму реального забезпечення режиму припинення вогню за усією лінією зіткнення. У разі невиконання реалізації рішень "Великої сімки", які були досягнуті в Італії, зокрема - (вимагатиму - 5.UA) і посилення санкцій", – заявив Порошенко в п'ятницю в Києві під час спільної заяви з білоруським колегою Олександром Лукашенком.

З обіймами та парадом: як Порошенко зустрічав Лукашенка біля АП – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Доба в АТО: Ворог посилив обстріл позицій українських армійців на Луганському напрямку
Наступний матеріал
Порошенко розповів, коли відбудуться телефонні перемовини в "нормандському форматі"
Loading...

За всі дні агресії РФ загинули 11 тисяч українців – Порошенко

Швидко і без посередників: Лукашенко запропонував Порошенку організувати спільні гуманітарні конвої на Донбас

Спільна заява Порошенка і Лукашенка для представників ЗМІ – відео

"Вітаю воїнів": У Києві відбулася офіційна церемонія зустрічі Порошенка з Лукашенком – відео

До Києва прибув Лукашенко - яким буде офіційний візит

Президент Білорусі зібрався в Україну