Фото Адміністрація президента

Порошенко провів зустріч із радником британського прем'єра

  Президент Петро Порошенко зустрівся сьогодні із радником з питань національної безпеки прем'єр-міністра Великої Британії сером Кімом Дарроком.


  Як повідомляє прес-служба президента, сторони обговорили подальші спільні українсько-британські кроки задля мирного врегулювання на Донбасі, а також стан виконання домовленостей між президентом України та прем'єр-міністром Великої Британії, яких було досягнуто під час саміту НАТО в Ньюпорті.

  Порошенко проінформував сера Даррока про підтримку парламентом в першому читанні президентського законопроекту про Антикорупційне бюро. "Це голосування є дуже добрим сигналом консолідації влади і створює добру основу для подальшої боротьби з корупцією", - сказав глава України під час зустрічі.

  У свою чергу, радник Девіда Кемерона заявив про підтримку прем'єр-міністром Великої Британії мирних ініціатив президента України та його мирного плану і заявив: "Ми наполегливо підтримуємо продовження санкцій щодо Росії, поки російські військові не покинуть територію України, і це наша чітка позиція в рамках Європейського Союзу".
  Попередній матеріал
  Ізраїльські військові обстріляли територію Лівану
  Наступний матеріал
  Україна може ввести точкові санкції щодо російських компаній
  Loading...