Офіційний сайт Президента України

Порошенко ввів в дію рішення РНБО щодо розвитку оборонно-промислового комплексу

  До 1 січня 2017 року мають бути затверджені й основні напрямки розвитку озброєння та військової техніки

  Президент Петро Порошенко підписав Указ "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року "Про заходи з розвитку оборонно-промислового комплексу України", яким увів у дію рішення РНБОУ. Про це повідомляє АП.

  Зазначається, що РНБО доручила Кабміну у місячний строк розробити та внести на розгляд до ВР законопроект щодо ліцензування господарської діяльності з розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння.

  Як стало відомо, уряд має 3 місяці для того, аби розробити проекти законів України щодо забезпечення сприятливих умов для залучення іноземних інвестицій в оборонно-промисловий комплекс шляхом утворення спільних підприємств; особливостей діяльності у сфері розроблення та виробництва озброєння і військової техніки; підтримки авіаційної промисловості тощо.

  Крім того, урядові доручено у місячний строк підготувати та затвердити Державну цільову програму реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2020 року.

  До 1 січня 2017 року мають бути затверджені й основні напрямки розвитку озброєння та військової техніки на довгостроковий період.

  Як зазначається, рішення РНБО щодо необхідності модернізації озброєння та військової техніки уведене в умовах агресії Російської Федерації.

  Нагадаємо, Верховна Рада не проголосувала за закон "Про спецконфіскацію", яким було передбачено виділення коштів на оборонне замовлення України та пішла на канікули. Провал із фінансуванням армії секретар РНБО Олесандр Турчинов назвав дії ВР зрадою

  Попередній матеріал
  На Луганщині СБУ запобігла контрабанді товарів до Росії на 3 млн грн
  Наступний матеріал
  Чехія відмовилася приймати мігрантів через загрозу терактів
  Теги:
  Loading...

  Масштабного переозброєння української армії найближчим часом не буде – РНБО

  Турчинов: Відповіддю РНБО на криваві провокації окупантів може стати воєнний стан

  Порошенко ввів у дію таємне рішення РНБО про виконання рішення щодо оборонного держзамовлення

  Провал із фінансуванням армії: Турчинов назвав дії ВР зрадою