Президент підписав амністію засудженим за нетяжкі злочини учасникам АТО
Президент підписав амністію засудженим за нетяжкі злочини учасникам АТО president.gov.ua

Президент підписав закон про допомогу сім'ям бранців Кремля

  Зміни сприятимуть розширенню напрямів використання бюджетних коштів

  Президент Петро Порошенко підписав закон щодо посилення захисту громадян України, які були ув'язнені незаконними збройними формуваннями, окупаційною владою або офіційною владою Росії. Про це передає прес-служба глави держави.

  "Президент Петро Порошенко підписав закон України "Про внесення зміни до додатка №3 до закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", – мовиться у повідомленні.

  Уточнюється, що законом змінюється назва бюджетної програми Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб на нову редакцію: "Заходи щодо захисту і забезпечення прав та інтересів, соціальної реабілітації осіб, позбавлених особистої свободи незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та/або органами влади РФ на тимчасово окупованих територіях України та території РФ у зв'язку з громадською або політичною діяльністю вказаних осіб, а також підтримки зазначених осіб та членів їхніх сімей, у тому числі відшкодування втрат, пов'язаних із їх відвідуванням, надання таким особам та членам їхніх сімей правової допомоги, медичних та соціальних послуг, виплату державних стипендій імені Левка Лук'яненка".

  В Адміністрації Президента також зазначили, що внесені зміни дозволять розширити напрями застосування бюджетних коштів, пов'язаних із соціальною реабілітацією, наданням медичних і соціальних послуг, та виплатою держстипендій імені Левка Лук'яненка визначеній категорії українців.

  Попередній матеріал
  У Києві обстріляли житло речниці Омеляна – подробиці
  Наступний матеріал
  Активізувалися ворожі снайпери: у штабі повідомили про втрати ЗСУ минулої доби

  Порошенко підписав закон, який посилює покарання за контрабанду лісу

  Порошенко і Меркель обговорили її візит в Україну

  Президент анонсував підписання надання Україні 1 млрд євро від ЄС

  Круглий стіл СБУ: шляхи імплементації положень ЗУ "Про національну безпеку" – трансляція

  Сенцова внесли до списку фіналістів премії Сахарова

  "Чекаю швидких результатів розслідування" – Президент на нараді щодо вибухів у Ічні