Порошенко піде на другий президентський термін – Гринів

  Щоб стати президентом на другий термін, треба домогтися екстраординарних результатів, вважає очільник БПП

  Лідер фракції БПП у Верховній Раді Ігор Гринів вважає, що чинний Президент Петро Порошенко піде на другий термін. Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді", яке ще не опубліковано.

  "Чи є сумніви в тому, що Петро Олексійович піде на другий термін? В моєму розумінні, немає ніяких сумнівів. Президент піде на другий термін і це страшна і велика відповідальність", – підкреслив Гринів.

  "...Петро Олексійович прекрасно розуміє, що для того, щоб стати президентом на другий термін, треба домогтися екстраординарних результатів. Скоротився кредит довіри до влади, стало більше претензій до влади, частіше піднімають питання про відповідальність влади – і це вже інші вимоги, ніж ті, які були до Ющенка", – зазначає депутат.

  Гринів підкреслив усю складність ситуації, в якій опинився Порошенко: "Якби такі вимоги, як тоді, були зараз до Петра Олексійовича, то можна було б, як робив Янукович – скакати по пеньках і йти на виборчу кампанію".

  "Зараз зовсім інше: без реальних реформ, без відкритої позиції отримати пам'ятник у державі і ввійти в українську історію буде досить важко. Це гра ва-банк, ця гра значно складніша, ніж здається на перший погляд", – підкреслив голова фракції БПП.

  На запитання, кого він вважає головним конкурентом Порошенка, Гринів відповів: "Знаєте, соціологи зараз міряють навіть Володимира Зеленського. Це нічого поганого не каже про Володю. Але одним із таких реальних конкурентів може бути ось такий несистемний вибір людей".

  "...Люди точно розумніші за всіх політиків, у своїй масі. Мене це навіть дивує. Тому я цю загрозу не перебільшую", – додав депутат.

  Гринів не виключив розіграш "старої карти" проти Порошенка: "А ось друга історія значно складніша. Це повернення до старої парадигми Схід-Захід. Повернення до старої парадигми і пошук кандидата від Сходу і кандидата від Заходу – на жаль, це те домашнє завдання, яке ми не доробили, країна до кінця не зшита. І спроба і далі грати на цьому, те, що робить "Опоблок", наприклад, чітко відчувається. Це навіть не реванш, це спроба грати на старій трубі".

  На запитання щодо соціологічних замірів, або так би мовити, хто "дихає президенту в потилицю", Гринів зазначив: "У вищій лізі знаходяться ті люди, які постійно перебували в попередніх кампаніях. Це Садовий, Тимошенко. На сьогоднішній день ці три кандидати реально є представниками вищої ліги". Однак, на думку Гриніва, ліга "знизила свій рівень".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні Президент України їде з офіційним візитом до Болгарії.

  Попередній матеріал
  Розвідка: до окупантів, що відмовились стріляти по українських бійцях, застосовують зброю
  Наступний матеріал
  У Сомалі через помилку терористів в мікроавтобусі згоріли 18 цивільних

  Порошенко обговорив з президентом Фінляндії поїздку Путіна до Гельсінкі

  Порошенко через корупційний скандал звільнив голову Миколаївської ОДА Мерікова

  До кінця року в Україні буде сформовано новий Верховний суд – Порошенко

  Зараз вирішується питання, чи отримає Україна макрофінансову допомогу від ЄС - Порошенко

  Усі формальності щодо безвізового режиму України та ЄС будуть завершені до осені – Порошенко

  Сьогодні Порошенко проведе екстрений міні-саміт із лідерами ЄС щодо наслідків Brexit