Офіційний сайт Президента України

Порошенко обговорив активізацію співпраці із прем’єром Грузії

  Сторони домовилися провести навесні 2017 року чергове засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва

  Активізувати політичний діалог на всіх рівнях домовилися Президент України Петро Порошенко та прем’єр-міністр Грузії Гіоргі Квірікашвілі. Вони провели розмову телефоном. Про це повідомляє пре-служба глави української держави.

  "Сторони відзначили важливість поглиблення українсько-грузинської взаємодії, у тому числі у рамках міжнародних організацій. Глава держави високо оцінив послідовну і всебічну підтримку України, а також наголосив на вагомому значенні продовження співпраці у багатосторонніх форматах задля ефективного відстоювання прав людини і деокупації територій України і Грузії", – йдеться в повідомленні.

  Під час спілкування сторони домовилися провести навесні 2017 року чергове засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва.

  Співрозмовники домовилися найближчим часом продовжити діалог на міжнародних майданчиках. Також глава уряду Грузії запросив Порошенка здійснити візит до країни у зручний час.

  Попередній матеріал
  Матіос: На фронті нині втрати – 3 бойові поранені, 5 небойових втрат
  Наступний матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": Очільник військово-цивільної адміністрації Донецької області Павло Жебрівський в ефірі "5 каналу"

  З 23 грудня з Києва до Грузії літатиме ще одна авіакомпанія

  Європейська рада підтримала надання Україні та Грузії безвізу – ЗМІ

  Українська делегація в Радбезі ООН ініціювала розгляд ситуації в Грузії