foto

Європейська рада підтримала надання Україні та Грузії безвізу – ЗМІ

  Додаток до угоди набуде чинності лише тоді, коли Нідерланди ратифікують Угоду про асоціацію, і ЄС загалом завершить процес ратифікації

  Глави держав та урядів країн-членів Євросоюзу підтримали скасування віз для громадян України і Грузії та доручили продовжити процес візової лібералізації. Про це йдеться у висновках Європейської ради, засідання якої проходить у четвер у Брюсселі, повідомляє власний кореспондент "Укрінформу".

  "Європейська рада визнає досягнення України в імплементації реформ для досягнення європейських стандартів і той факт, що вона виконала умови для безвізового режиму з ЄС. Далі зі схваленням механізму призупинення переговірникам доручається завершити процедуру, якою скасовуються візові вимоги для України та Грузії", – йдеться в документі.

  Як повідомляв 5.ua, ЗМІ поширили інформацію, що Європарламент переніс розгляд безвізового режиму для України на 3 квітня. Згодом в Європарламенті дали роз'яснення щодо дати розгляду "безвізу" для України, сказавши, що "ніхто нічого не переносив". 

  Нагадаємо, сьогодні, 15 грудня, Європарламент ухвалив пропозиції стосовно механізму тимчасового призупинення дії безвізового режиму ЄС з третіми країнами. Це рішення ще має бути затверджено Радою ЄС.

  Попередній матеріал
  Радник Гриневич розповіла, які етапи має пройти освітня реформа
  Наступний матеріал
  ЗМІ: Лідери ЄС продовжили санкції проти Росії ще на півроку
  Теги:
  Loading...

  "Ніхто нічого не переносив": у Європарламенті дали роз'яснення щодо дати розгляду "безвізу" для України

  "Дії ЄС щодо безвізу викликають розчарування та обурення" – Геращенко

  Європарламент переніс розгляд безвізового режиму для України на квітень

  Європарламент ухвалив механізм тимчасового призупинення безвізу