president.gov.ua

Порошенко: Київ очікує рішення Європарламенту по "безвізу" у листопаді

Україна очікує, що вже в листопаді цього року Європейський парламент прийме рішення про надання для громадян України безвізового режиму

Про це заявив Президент України Петро Порошенко після переговорів з президентом Словенії Борутом Пахором в Любляні.

"Хотів би ще раз підкреслити, що Україна очікує вже в листопаді прийняття рішення Європейським парламентом – всі необхідні процедури вже пройдено – щодо прийняття, ратифікації парламентом надання Україні безвізового режиму", – заявив глава держави.

"Президент Словенії запевнив мене, що його країна підтримує політику "відкритих дверей" щодо НАТО. Словенія готова надати допомогу у проведенні реформ, які наближають Україну до міжнародних стандартів безпеки", – додав Порошенко.

Президент України в рамках офіційного візиту до Республіки Словенія провів зустріч з Президентом цієї країни Борутом Пахором віч-на-віч. Перед початком зустрічі глав держав на площі Конгресу з військовими почестями відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України з дружиною.

Як повідомляв 5.ua, Президент Петро Порошенко висловив впевненість у тому, що безвіз буде запроваджено до проведення Саміту "Україна-ЄС" у Брюсселі 24 листопада. У свою чергу, у Раді Євросоюзу розповіли, що саме гальмує прийняття рішення щодо безвізового режиму для України.

Водночас, експерт з міжнародних питань Микола Капітоненко впевнений, що до кінця листопада безвізовий режим з ЄС Україна не отримає.

Попередній матеріал
Без закону про спецконфіскацію Україна не матиме грошей на оборону – Турчинов
Наступний матеріал
В Одесі жертвами ДТП стали дві жінки
Loading...

Пам'ятник Сковороді та двосторонні документи: Порошенко розпочав офіційний візит до Словенії

Порошенко поїде з офіційним візитом до Словенії