Анатолій Матвієнко
Анатолій Матвієнко Українська правда

Помер народний депутат Верховної Ради шести скликань Анатолій Матвієнко

  Читайте по-русски
  У попередньому – 8-му скликанні – обіймав посаду заступника голови фракції "Блок Петра Порошенка"

  Помер український політик, народний депутат Верховної Ради шести скликань Анатолій Матвієнко. Про це повідомив у фейсбуці нардеп Микола Княжицький. Причини смерті він не назвав.

  Водночас написав, що Анатолій Матвієнко завжди був патріотом і справжнім українцем, у незалежній Україні завжди був одним з лідерів національно-демократичних сил. Любив і підтримував українську культуру, історичні дослідження. У нього завжди була мрія об'єднати українські церкви, бачити Україну сильною і соборною.

  Відійшов у вічність Анатолій Матвієнко – людина-патріот, людина-державотворець. Анатолій Сергійович Матвієнко стояв біля витоків творення незалежної української політики, творив основи конституційного процесу, розбудовував сучасну демократичну Україну.

  Він пройшов шлях від механіка – до народного депутата України, одного з лідерів демократичних політичних сил. Очолював Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Анатолій Матвієнко створив і певний час очолював Українську народну партію "Собор", у 2005 році був прем'єр-міністром Криму.

   Окрім того, був народним депутатом шести скликань Верховної Ради від КПУ, Національно-демократичної партії, "Блоку Юлії Тимошенко", "Нашої України" і "Блоку Петра Порошенка". У попередньому – 8-му скликанні – обіймав посаду заступника голови фракції "Блок Петра Порошенка". Анатолію Матвієнку було 67 років.

  У найскладніші, революційні часи випробувань, Анатолій Матвієнко завжди був разом із українським народом. Анатолій Сергійович щиро шанував українську культуру, зберігав національні традиції. Створив міцну родину, виховав достойних синів. Був справжнім другом – принциповим, надійним і людяним.

  П'ятий президент України Петро Порошенко з глибоким болем та сумом сприйняв звістку про передчасну смерть Анатолія Матвієнка і висловив свої щирі співчуття рідним Анатолія Сергійовича.

  "Україна втратила державного діяча, політика, патріота, наша родина щирого товариша і друга. Анатолій Сергійович присвятив своє життя розбудові української державності, щиро вболівав за об’єднання українських церков в Православну церкву України. Немає більшого горя, як втрачати близьких. Висловлюю щирі співчуття рідним Анатолія Сергійовича. Молимося і скорбимо разом з вами", - написав Петро Порошенко.

  Як повідомляв 5.ua, у Києві торік 19 червня знайдений мертвим координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат фракції "Народний фронт" Дмитро Тимчук.
   

  Попередній матеріал
  В Антарктиці позеленів сніг
  Наступний матеріал
  "Клієнтами можуть стати Бужанський, Портнов": мережу обурив пост українського бренда вишиванок із Зеленськими
  Loading...

  Помер один з авторів Конституції України

  На Миколаївщині знайшли застреленим кандидата в нардепи – що відомо

  У Києві загинув народний депутат Дмитро Тимчук