Степан Полторак
Степан Полторак Міноборони

Полторак: Збройний конфлікт на Донбасі не є замороженим

В умовах агресії РФ на сході Україна змушена забезпечувати свою обороноздатність, зазначає чільник МОУ

Збройний конфлікт на Донбасі не є замороженим. На цьому наголосив міністр оборони України Степан Полторак на сторінці у Facebook.

"Збройний конфлікт на Донбасі не є замороженим. Щодня на сході країни гинуть та страждають люди. Безпосереднє управління діями бойовиків забезпечується кадровими військовими РФ. Приклад сказаному – нещодавне затримання Агеєва – кадрового військового ЗС країни-агресора", – написав Полторак.

Крім того, він висловив стурбованість білорусько-російськими військовими навчаннями "Захід-2017".

"Викликає занепокоєння проведення російських навчань "Захід-2017". Ми не виключаємо можливості провокацій з боку РФ під надуманими приводами", – зазначив чільник Міноборони.

За його словами, "за таких умов Україна змушена забезпечувати свою обороноздатність".

"Я відзначаю конструктивну роботу групи експертів та спецпредставника США в Україні Курта Волкера під час візиту. Світова спільнота має справедливо та об'єктивно оцінювати події на сході України та підтримувати нас у прагненні відстояти територіальну цілісність та суверенітет", – додав Полторак.

Як повідомляв 5.UA, російські військові навчання "Захід-2017" у Білорусі можуть виявитися "троянським конем". Про таке побоювання східноєвропейських країн НАТО та України заявив генерал-лейтенант Бен Ходжес, який командує американськими силами в Європі.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Повний арсенал доказів": що залишили ворожі диверсанти після бою у Красногорівки – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Донецьку діти отруїлися харчуванням з російських "гумконвоїв" - ІС
Наступний матеріал
Військові кораблі НАТО увійшли в порт Одеси
Loading...