Facebook

Полторак заявив, що Тенюх збрехав про наказ вивести війська з Криму

  Полторак заявляє, що на момент анексії Криму не мав повноважень надавати накази про виведення українських військових із Криму

  Чинний міністр оборони України Степан Полторак заявив, що він не приймав жодних рішень щодо виведення військ із Криму в березні 2014 року. Про це очільник Міноборони сказав у середу в ефірі телеканалу "112 Україна", відповідаючи на запитання щодо показань колишнього в. о. міністра оборони Ігоря Тенюха про те, що остаточне рішення про виведення українських військ з Криму нібито було прийнято на засіданні РНБО 23 березня 2014 року за ініціативою Полторака і Пашинського.

  "Я не знаю, наскільки цей протокол (допиту – ред.) відповідає дійсності. Якщо він відповідає дійсності і такі свідчення дав пан Тенюх, на мою думку, це свідчить про те, що пан Тенюх був настільки наляканий, що не розумів, де він, хто на яких посадах перебуває, не розумів, хто які завдання виконує, бо коментар взагалі неадекватний", – сказав Полторак.

  Він також зауважив, що на момент прийняття рішення щодо виведення військових формувань Збройних сил з Криму він "навіть не був командувачем Нацгвардії".

  "Мене призначили на посаду 15 квітня 2014. Членом РНБО я став 27 жовтня 2014 року, коли вже був міністром оборони. До цього я навіть не був членом РНБО. Я не знаю, як я міг впливати на порядок виводу військ з Криму. Я ніякого рішення з цього приводу не приймав", – пояснив міністр.

  Тільки після того, як керівництво країни прийняло рішення про виведення з Криму всіх силових підрозділів, Нацгвардія виконала цей наказ... Тому це чиста брехня пана Тенюха, якщо він про це сказав", – резюмував Полторак.

  Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що колишній в. о. міністра оборони Ігор Тенюх під час допиту заявив, що остаточне рішення про виведення українських військ з Криму було ухвалене під час засідання Ради національної безпеки і оборони за ініціативою тодішніх голови Адміністрації президента Сергія Пашинського і керівника Нацгвардії Степана Полторака.

  Як повідомляв 5.UA, Тенюх також заявив, що Янукович планував здати Росії не тільки Крим, а й пів-України.

  Попередній матеріал
  У Грузії вчинили замах на жінку-полковника, що воювала в АТО
  Наступний матеріал
  В Україні зміняться "правила гри" на ринку автобусних перевезень – Кабмін
  Loading...