5 канал

Польські прикордонники офіційно підтвердили реадмісію Саакашвілі

Національна міграційна служба України подала до польської прикордонної служби заяву про реадмісію Міхеіла Саакашвілі

Польські прикордонники підтвердили реадмісію лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі у понеділок, 12 лютого. Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті Прикордонної служби Польщі. 

"Прикордонна служба повідомляє, що 12 лютого 2018 року пан Міхеіл Саакашвілі був прийнятий на територію Республіки Польща. Підставою для ухвалення рішення було прийняття заяви про реадмісію, яке Національна міграційна служба України подала до головнокомандувача прикордонної служби", – зазначено у повідомленні.

Там також прокоментували: "Враховуючи той факт, що М. Саакашвілі є чоловіком/дружиною громадянина держави-члена Європейського Союзу, запит української сторони був позитивно оцінений".

Нагадаємо, 12 лютого 2017 року ЗМІ повідомили про арешт Міхеіла Саакашвілі. Нібито політика викрали з одного зі столичних ресторанів. Натомість правоохоронці відхрестилися від інциденту. Зокрема, у СБУ, ГПУ та Нацполіції однозначно заявили, що не мають стосунку до затримання політика. Не мали ніяких відомостей про арешт і в ДМС. 

Згодом у ДПСУ визнали: Міхеіла Саакашвілі повернули до Польщі. Не минулося без сутичок, адже невідомі з оточення Саакашвілі накинулися на правоохоронців. Прикордонники пояснили: йдеться не про депортацію, а про реадмісію.

Реадмісія - взаємні зобов'язання держав прийняти назад власних громадян, а також громадян третіх країн, які незаконно прибули на територію однієї із Договірних Сторін, або прибувши законно, втратили підстави для легального перебування.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Пронесли, ігноруючи закон: як Саакашвілі з поплічниками проривався через український кордон – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Прийняв "святе причастя": на Івано-Франківщині поліція затримала п'яного священика
Наступний матеріал
Найкращі європейські норми: в Кабміні розповіли, що передбачає законопроект "Про енергоефективність"
Loading...