Починається позачергове засідання ВРУ

  У ці хвилини має розпочатися позачергове засідання Верховної Ради. Про це повідомляється на офіційному сайті парламенту.

  Нагадаємо, напередодні РНБО привела збройні сили України у повну бойову готовність і розробила план подальших дій у випадку агресії з боку Росії.

  Олександр Турчинов, голова ВРУ: «Я дав наказ, враховуючи потенційну агресію з боку РФ, привести Збройні сили України у повну бойову готовність. Також посилено охорону електростанцій, аеропортів та інших стратегічних об'єктів та об'єктів інфраструктури. РНБО розробила детальний план дій на випадок прямої військової агресії з боку РФ».

  Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України: «Я мав розмову з Медвєдєвим. Російська сторона запевнила, що рішення про введення війську в Україну не приймалося і прийняття такого рішення в Україні не існує. Ми готові захищати свій суверенітет. Ми переконані, що Росія не вдасться до військової інтервенції на території України, бо така інтервенція буде початком війни і закінченням будь-яких стосунків з РФ».

  Ігор Тенюх, в.о. міністра оборони України: «Війська переведено у найвищій ступінь готовності. Моральний дух офіцерського складу високий. Україна має Збройні сили, які здатні виконати свій конституційний обов’язок».

  Попередній матеріал
  МЗС Китаю підтвердило «повагу до суверенітету і цілісності України»
  Наступний матеріал
  До Путіна дзвонили чільники Франції і ООН – обговорювали події в Криму
  Теги:
  Loading...