Верховна Рада України Дзеркало тижня

Пленарне засідання ВР, де розглянуть законопроект про захист дітей від сексуальної експлуатації – трансляція

  • Live
Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України у середу, 20 грудня

Відповідно до порядку денного у середу, 20 грудня, Верховна Рада України розгляне законопроект, яким пропонується внести зміни до Кримінального кодексу щодо захисту дітей від сексуальної експлуатації.

Першим блоком питань ВР планує розглянути питання щодо ратифікації міждержавних угод: Протоколу між Кабінетом міністрів України та урядом Республіки Молдова про внесення змін до міжурядової Угоди про взаємний захист секретної інформації (законопроект №0168), Торговельної угоди між урядом України та урядом Королівства Таїланд (законопроект 0170), а також президентський законопроект №0171 "Про ратифікацію Договору між Україною та Королівством Таїланд про взаємну правову допомогу у кримінальних справах".

Далі нардепи перейдуть до розгляду проектів постанов "Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2018 році" (№7274) і "Про проведення парламентських слухань про охорону культурної спадщини на тему: "Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні" (квітень 2018 року)" (№7294).

Після цього народні обранці розглядатимуть у другому читанні законопроект №6016-д "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність", а також законопроект №2016 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації".

Крім того, у першому читанні парламент планує розглянути законопроект №6070 "Про внесення змін до статті 242 КПК України" і законопроект №6647 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку виїзду дитини за межі України".

На завершення ранкового засідання депутати мають розглянути проект постанови "Про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: "Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації".

Решту дня, з 16:00, парламентарії працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Попередній матеріал
Вчені навчилися перетворювати звичайні рослини на ліхтарики – відео
Наступний матеріал
Російські офіцери з СЦКК полишили Україну, одному з них заборонено в'їзд до країни – Слободян
Loading...