5 канал

Пленарне засідання ВР, де мають розглянути надання електронних довірчих послуг – завершено

О 16:00 депутати продовжать роботу в комітетах і фракціях

У середу, 4 жовтня 2017 року, Верховна Рада розгляне законопроект Кабінету міністрів у повторному другому читанні щодо законодавчого врегулювання надання електронних довірчих послуг і здійснення електронної ідентифікації. Цей законопроект планується розглянути останнім питанням порядку денного. Про це йдеться в порядку денному Ради, оприлюдненому на сайті парламенту

Першими ж депутати розглянуть 5 ратифікаційних законопроектів. Зокрема законопроект про ратифікацію Додаткового протоколу між урядами України та Хорватії про внесення змін до угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій. Окрім того, Рада розгляне ратифікацію угоди у формі обміну нотами з Латвією про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей співробітників дипломатичних представництв, консульських установ. Наступними законопроектами планується розглянути ратифікацію Угоди з Туреччиною про міжнародні комбіновані перевезення, із США про відновлення дії Угоди між урядами про співробітництво у сфері науки та технологій, а також про ратифікацію протоколів №15 та №16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

У середу проводиться тільки ранкове пленарне засідання, о 16:00 депутати продовжать роботу в комітетах і фракціях.

Довідка. Законопроект "Про електронні довірчі послуги" був зареєстрований 15 травня минулого року Кабінетом міністрів, 7 лютого цього року він був направлений на повторне друге читання. Після цього його розгляд кілька разів відкладався.

Попередній матеріал
Дивіться наживо на 5.UA засідання Кабміну і комітету ВР з питань нацбезпеки
Наступний матеріал
Засідання Кабінету міністрів – трансляція завершена
Loading...

Пленарне засідання ВР, на якому продовжать розгляд судової і пенсійної реформ – відео

Пленарне засідання ВР, на якому відбувається година запитань до уряду – відео

Дивіться наживо на 5.UA засідання ВР і брифінг речника АТО

Дивіться наживо на 5.UA засідання Кабміну і комітету ВР з питань нацбезпеки

Найдовший законопроект в історії України: як затверджували судову реформу

Засідання ВР перервали через запах диму та горілої гуми