Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Всеукраїнський референдум і підтримка креативних індустрій: пленарне засідання Верховної Ради – відео

Читайте по-русски
Дивіться наживо на "5 каналі"

Пленарне засідання Верховної Ради. 

Відповідно до порядку денного, у вівторок депутати мають намір затвердити план законопроєктних робіт на 2020 рік, ухваливши проєкт постанови №3662.

Також Рада планує включити до порядку денного сесії президентський законопроєкт № 3612 "Про народовладдя через всеукраїнський референдум" і проєкт закону № 3636, який передбачає продовження строку дії закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)" до 1 січня 2021 року.

У другому читанні парламентарії мають намір ухвалити законопроєкт № 3377 про підтримку галузі культури та креативних індустрій у зв'язку з карантином і проєкт закону № 2255 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення національного органу інтелектуальної власності".

Окрім того, депутати планують розглянути законопроєкт № 2365 "Про захист трудових мігрантів та боротьбу з шахрайством у працевлаштуванні за кордон" і альтернативний йому.

Водночас у вівторок у ВР має відбутися заслуховування звіту Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), головою Комітету Верховної Ради з питань бюджету Верховної Ради восьмого скликання Андрієм Павелком при вирішенні питання фінансування та реалізації бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" у 2017-2018 роках.

Попередній матеріал
Ролі ЄС як наглядача за Мінським процесом недостатньо для впливу на нього – посадовець Європарламенту
Наступний матеріал
Засідання у справі Стерненка перенесли – активіст з'явиться до суду
Loading...