Засідання РНБО 19 лютого 2020 року
Засідання РНБО 19 лютого 2020 року Офіс президента

Після звіту щодо ситуації на Донбасі РНБО повертається до опрацювання п'яти сценаріїв – Данілов

Читайте по-русски
Рішення таємне, але йдеться про повернення до рішення від 5 грудня 2019 року, додав секретар РНБО

Рада національної безпеки і оборони України заслухали звіт щодо збільшення кількості порушень тиші і активізації російських снайперів на Донбасі і вирішила доопрацювати 5 сценаріїв, які були затверджені в грудні 2019 року. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов, повідомив "Інтерфакс-Україна".

Секретар РНБО зауважив, що ухвалене рішення є таємним.

"Єдине, що можу сказати – є ситуація повернення до рішення РНБО від 5 грудня 2019 року, коли розглядалися 5 сценаріїв, які супроводжувалися на території окупованих Луганських і Донецьких областей. Зараз усі ці сценарії будуть підніматися, і відповідним структурам і чиновникам дана вказівка президента України переглянути всі ці речі і за необхідності робити нові редакції, поправки", – зазначив Данілов.

Рішення РНБО було ухвалене після звіту щодо активізації окупаційних сил Росії на Донбасі.

"Останнім часом фіксується різке збільшення порушень режиму припинення вогню, активізація диверсійно-снайперської діяльності з боку озброєних формувань РФ, гинуть українські військові. Все це вимагало термінової реакції з боку керівництва країни. Члени РНБО України заслухали звіт головнокомандувача ЗСУ генерала Хомчака, начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України полковника Кирила Буданова, глави Служби зовнішньої розвідки України генерал-лейтенанта Валерія Кондратюка про ситуацію в зоні проведення операції Об'єднаних сил", – додав секретар РНБО.

Нагадаємо, 19 лютого РНБО запровадила санкції щодо 19 юридичних та восьми фізичних осіб. Серед них нардеп "ОПЗЖ" Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко.

 

Попередній матеріал
Марченко і Лавренюк у санкційному списку через володіння заводом, що забезпечує нафтопродуктами ОРДЛО – ЗМІ
Наступний матеріал
США запровадили нові санкції проти білоруських чиновників
Loading...