В Україні після ЧС у Росії затримали вже 17 груп нелегалів, які намагалися потрапити до Європи – МВС

  За оперативними даними Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, після Чемпіонату світу з футболу в Росії залишилося кілька тисяч "уболівальників" із країн міграційного ризику

  Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що від 26 липня до 31 серпня 2018 року триватимуть цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері під назвою "Мігрант".

  Як повідомляє Департамент комунікації МВС України, до їх проведення залучають Державну прикордонну службу, Нацполіцію та Державну міграційну службу, пише УНІАН.

  Перед ними стоїть низка завдань: оздоровлення оперативної обстановки на території обслуговування шляхом припинення адміністративних і кримінальних правопорушень, вчинених іноземцями, тісна співпраця всіх органів системи МВС, підвищення інтенсивності патрулювання основних маршрутів, які ведуть до державного кордону, перевірки місць можливого проживання (перебування) іноземців, тощо.

  Заступник начальника департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Ігор Малахов зазначив, що за оперативними даними Нацполіції, після Чемпіонату світу з футболу в Росії залишилося кілька тисяч "уболівальників" із країн міграційного ризику. Ці іноземці прибули з метою незаконного потрапляння через Україну до Євросоюзу.

  "Найближчим часом очікується переправлення великих груп нелегалів в Україну з Росії на ділянці кордону Луганської, Харківської, Сумської та Чернігівської областей. Після потрапляння до нашої держави триватиме транзит нелегалів до її західних кордонів. Лише за останні два тижні затримано 17 груп нелегальних мігрантів, до складу яких входило 75 іноземців", – наголосив Ігор Малахов.

  "Від початку 2017 року по теперішній час задокументовано майже 3,5 тис. кримінальних правопорушень, вчинених іноземцями, а саме громадянами Росії – 1034, Грузії – 1024, Азербайджану – 659, Молдови – 443. З метою попередження злочинів на території України пройде спецоперація "Мігрант", – заявив Сергій Яровий.

  Він наголосив, що починаючи з кінця 2017 року і упродовж І півріччя 2018 року зазначається істотне зростання незаконних переміщень мігрантів, їх непропуску через державний кордон та затримань.

  Попередній матеріал
  США продовжили заборону на військове співробітництво з Росією
  Наступний матеріал
  У МІП розповіли, як ФСБ використовує любов українців до "зрад" і "перемог" на користь Путіну

  Штраф понад 100 євро: туристи з Нідерландів порушили кордон України заради фото

  Окупант створює штучні черги на адмінмежі з Кримом – ДПСУ

  Ми є свідками руйнації світової системи безпеки – Тука

  "Так далі не може продовжуватися": Україна готує відповідь на свавілля РФ в Азовському морі

  Прикордонники не впустили в Україну зірку серіалу "Бідна Настя"

  СБУ затримала чоловіка, що намагався вивезти до РФ авіаційні запчастини