5.ua

Підписано закон про відповідальність за фінансування сепаратизму

  Президент України Петро Порошенко підписав закон України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо кримінальної відповідальності за фінансування сепаратизму".

  Про це повідомили у прес-службі глави держави.
  Згідно із законом, фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України та порушення порядку, встановленого Конституцією, карається позбавленням волі на строк від трьох до пʼяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років та з конфіскацією майна.
  "Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, карається позбавленням волі на строк від пʼяти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років та з конфіскацією майна. Особа може бути звільненою від кримінальної відповідальності за такі дії, якщо вона не є керівником організованої групи та якщо вона до повідомлення їй про підозру у вчиненні злочину, добровільно заявила про те, що сталося, або іншим чином сприяла припиненню незаконної діяльності або запобіганню злочину", - підкреслено у повідомленні прес-службі Президента.

  Попередній матеріал
  Обрано новий склад Громадської ради при Міністерстві культури
  Наступний матеріал
  На Харковщині СБУ не дала облаштувати пост радіорозвідки поблизу військового об’єкту
  Теги:
  Loading...