Ігор Коломойський
Ігор Коломойський Кадр із відео програми \"Схеми\"

"Під Коломойським захиталося крісло": що привело "слуг народу" до поліграфа та до чого тут нардеп Яценко

Читайте по-русски
Ситуація, яка виникла у президентській фракції, досить конкретна, і її не можна вважати просто "білим шумом"

У середу, 23 жовтня, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія та його однопартієць нардеп Олександр Дубінський пройдуть перевірку на поліграфі. Семен Кабакаєв, координатор проєкту "Стоп терор" вважає, що конфлікт, який виник у фракції, свідчить про розбіжності інтересів депутатів з олігархом Ігорем Коломойським.

"Звичайно, це буде шоу, але я не згоден, що це білий шум, бо ситуація достатньо конкретна", – наголосив Кабакаєв.

Він у студії "5 каналу" пояснив, у чому полягає проблема: "Так званий Антон Яценко (група "За майбутнє" – ред.), який завжди був з регіоналами і зараз, наскільки відомо, дотичний до Коломойського, створив фірму-прокладку між людиною і державою. І всі (в групах оцінювачів нерухомості – ред.) через цю фірму повинні вкладати гроші і отримувати підтвердження, тобто оцінювачі повинні робити. Оцінювач же не зі своїх грошей вкладає. Він вкладає з грошей його клієнта. В процесі оцінки майна ця фірма йде посередині. Це сайт, на який зобов'язаний зайти оцінювачі і зробити потрібний для себе витяг. Він платить фіксовану ставку і отримує офіційне підтвердження. За великим рахунком, та база, яка є, вона може бути в держави, яка може надавати ці послуги безкоштовно. Чому взагалі за це повинні платити люди?"

Яценко давно сидить на цій схемі. "І зараз ми бачимо ситуацію, коли люди, які підтримують Коломойського, підтримують дивним чином і Яценка. І виник цей скандал", – додав Кабакаєв.

"Це непорозуміння всередині "слуг народу", показує нам те, що під Коломойським почало хитатися крісло", – вважає координатор проєкту.

"Яценко нажалівся Коломойському, Коломойський сказав своєму "спікеру" Дубінському", – припустив Кабакаєв.

Як повідомляв 5.UA, Зеленський заявив, що всі члени податкового комітету мають пройти поліграф. 

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом можливої корупції серед народних депутатів від "Слуги народу". Розслідується можливе одержання хабара 11 народними депутатами від "Слуги народу", членами парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики. Народні депутати, можливо, отримали по $30 тис. неправомірної вигоди за голосування проти законопроєкту про ліквідацію корупційних схем при оцінюванні обʼєктів нерухомості на засіданні комітету.

Зазначимо, сам нардеп Антон Яценко заявив, що не свідчитиме на поліграфі через ситуацію щодо можливого хабарництва "Слуг народу".

Попередній матеріал
Підсумки засідання Кабміну – трансляція брифінгу
Наступний матеріал
"Гарні та сексуальні": в Запоріжжі стартувала унікальна фотовиставка "Сильні духом" – сюжет
Loading...

"Слуги" і поліграф: брифінг голови президентської фракції Давида Арахамії – відео

Зеленський заявив, що всі члени податкового комітету мають пройти поліграф

Завів про компроміси: нардеп від "Слуги народу" засвітився на росТБ

САП розпочала кримінальне провадження через імовірнене отримання хабаря "слугами народу"

"У заповідній зоні Києва знайшли незадекларовану віллу нардепа від "Слуги народу" Ткаченка" – блогер (оновлено)

"Кварталівець" Сівохо став радником секретаря РНБО – чим займатиметься