5.ua

Першими міністрів країн ОБСЄ зустріли активісти руху «Стоп цензурі» [відео]

  Міністрам, які прибули на саміт, активісти та представники ЗМІ вручали листівки та фотографії, які розповідають про події жорстоких нападів на Майдані та поблизу адміністрації президента. Згідно протоколу, першим закордонних гостей зустрічає господар заходу – міністр закордонних справ України Леонід Кожара. Втім, від протоколу довелося відступити. Головного українського дипломата випередили активісти руху «Стоп цензурі». До приміщення іноземні дипломати заходять уже з фотографіями побитих за останні дні журналістів.

  Майже бойові умови, в яких доводиться працювати журналістам в Україні, вимагають додаткового захисту.

  Здебільшого не про зовнішні, а про внутрішні українські справи говорить і прем'єр Микола Азаров. І вкотре запевняє: у стосунках з Європою – лише тимчасова пауза.

  Міністри, які до останнього дня вагалися, чи їхати на саміт до Києва, знову вказують українській владі правильний напрямок.

  Самотнім голосом у європейському хорі звучить виступ головного дипломата Росії.

  Його німецький колега не забарився із реакцією. Гідо Вестервелле ще в середу виступив на сцені Євромайдану, а от на церемонію зустрічі і рукостискання з господарем саміту – Кожарою – не встиг.

  Щоб зменшити напругу в Україні, парламентська асамблея ОБСЄ готова виступити посередником між владою та опозицією – якщо буде офіційне звернення, заявив президент очільник організації Ранко Кривокапич. Але поки що жодна сторона по допомогу не зверталась.

  Наталія Жижко, Максим Петраков, Іван Головач, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Ужгородські студенти хочуть продовжити страйк
  Наступний матеріал
  Європейські ЗМІ обговорюють російську пропаганду щодо Майдану [відео]
  Теги:
  Loading...