Георгій Логвинський - віце-прем'єр ПАРЄ Голос Криму

Перший день сесії ПАРЄ завдав РФ кількох шалених поразок – Логвинський

  Щодня на осінній сесії українська делегація порушуватиме питання Криму та Донбасу

  Перший день осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи завдав кількох шалених поразок Російській Федерації. Про таке заявив заступник голови постійної делегації в ПАРЄ Георгій Логвинський, передає ICTV.

  "Перший день ПАРЄ завдав кількох шалених поразок Російській Федерації. Перше – це план застосувати всю схему у дуже закритому режимі, аби виключно комітет приймав рішення про зміну регламенту. Це їм не вдалося.

  Друге – вони надали юридичний висновок, в якому передбачається, що санкції взагалі не можна застосовувати і треба погоджувати з комітетом міністрів Ради Європи. Цей висновок також був розкритикований ПАРЄ", – повідомив дипломат.

  Крім того, Логвинський додав, що напередодні політична група Європейської народної партії (ЄНП) обрала президента. Ним став польський депутат, який відкрито і прямо називає Росію агресором. Йому дісталася й посада віце-президента ЄНП.

  "І це ще раз будуть наслідки для Російської Федерації. Ми щодня будемо порушувати питання Криму, Донбасу", – наголосив представник України.

  Нагадаємо, осіння сесія ПАРЄ триває у Страсбурзі 8-12 жовтня.

  Як інформував 5.UA, Україна перегляне співпрацю з ПАРЄ, якщо з Росії знімуть санкції

  Попередній матеріал
  Незаконно засудженого в анексованому Криму Панова етапували до Росії – брат ув'язненого
  Наступний матеріал
  ОБСЄ вистежила, де окупанти ховають "Гради" та "Гвоздики"