Перпелиця: Українсько-російське протистояння затяжне

  Після переговорів Президентів В.Януковича та Д.Медведєва Україна вирішила іти у контрнаступ заявляючи тим самим, позбавити Росію преференцій у будівництві двох блоків Хмельницької АЕС, відшкодування екологічного збитку, що виник внаслідок перебування у Криму Чорноморського флоту РФ.

  «Такі заходи могли би бути ефективними до підписання харківських угод. Із підписанням харківських угод нова влада в Україні фактично здала всі важелі впливу, здала всі козирні карти Росії. Тепер нічим грати просто. Тому що, як можна піднімати питання по перебуванні чорноморського флоту, коли ратифікована угода. І чорноморський флот буде стояти до 42 року, а в принципі він буде стояти там, скільки захоче. Після підписання харківських угод уже кулаками махати перед Росією абсолютно безглуздо. І ці заходи будуть абсолютно неефективними», заявив Григорій Перпелиця директор інституту зовнішньої політики дипломатичної академії України при МЗС в ефірі «5 каналу».

   

  Схема поведінки має бути зовсім в іншій площині. Якщо ми маємо асиметричну залежність від Росії, то перше що треба робити згідно принципів асиметричних стратегій треба зменшувати власну вразливість, і коли ми будемо зменшувати власну вразливість ми будемо менш вразливі від Росії, і Росія буде мати менше засобів впливу чи слабких місць – додав Г.Перпелиця.

  Попередній матеріал
  Пивну олімпіаду серед барменів влаштували у Харкові
  Наступний матеріал
  Перпелиця:Україна стратегічно залежна від Росії
  Теги: