ааа olmins.info

Пентагон призначив радника з питань оборони України

  Ним став американський генерал у відставці

  Чільник Міністерства оборони США Ештон Картер призначив колишнього командувача американських Збройних Сил Джона Абізаїда радником з питань оборони для України. Про це повідомили у Пентагоні за результатами зустрічі міністрів оборони України і США, передає "Укрінформ".

  "У відповідь на запит української сторони, міністр Картер призначив генерала у відставці Джона Абізаїда, колишнього командувача Центральним командуванням ЗС США, старшим радником з питань оборони для України", – зазначається в офіційному повідомленні.

  Як повідомляється, генерал Абізаїд надаватиме авторитетні поради українському військовому керівництву в контексті прагнень України реалізувати реформи, "спрямовані на приведення Збройних Сил до західних стандартів і принципів".

  Йдеться, зокрема, про посилення демократичного цивільного контролю над збройними силами, перехід до штатної структури, сумісної з НАТО, а також викорінення корупції, уточнили в оборонному відомстві США.

  Нагадаємо, за словами глави МЗС України Павла Клімкіна, наше завдання – до 2020 року перевести безпековий сектор на стандарти НАТО.

  Попередній матеріал
  У Москві автомобіль помічника Путіна потрапив у ДТП – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Верховна Рада відповіла на рішення парламенту Польщі щодо Волинської трагедії

  Пентагон: Москва скористалася військовими тренуваннями, щоб приховати розгортання військ в Україні

  Пентагон стежить за навчаннями ЗС РФ біля кордонів України

  Збройні сили України готові до можливого вторгнення російських військ – Лисенко

  Клімкін: Наше завдання – до 2020 року перевести безпековий сектор на стандарти НАТО