5 канал

Пашинський: Тільки боєздатні Збройні сили, оснащені новітньою зброєю – гарантія того, що "зелених чоловічків" не буде під Києвом"

За словами Пашинського, правоохоронці інфільтровані агентами ФСБ, саме через них відбувається "злив" секретної інформації

Голова Комітету ВР з питань національної безпеки й оборони Сергій Пашинський у програмі "Погляд" на "5 каналі" наголосив на важливості підвищення рівня обороноздатності держави в умовах військової агресії.

"Тільки боєздатні Збройні сили, оснащені новітньою зброєю – гарантія того, що не буде Світлодарської дуги, що не буде Іловайська, що не буде "зелених чоловічків" під Києвом. Оце гарантія нашого майбутнього – мене, вас, моїх дітей, і моїх, надіюсь, внуків", – наголосив Пашинський.

Крім того, він висловив своє обурення щодо безвідповідального розголошення українськими депутатами відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю, унаслідок чого країна-агресор перебуває у курсі всіх внутрішніх подій.

"Росія про нас знає більше, ніж треба, так що ми їх тримаємо в тонусі. У нас дуже відкрите суспільство, хтось з депутатським мандатом дозволяє собі в прямому ефірі розказувати державні таємниці, який-небудь псевдожурналіст із ФСБ викидає ще якусь інформацію. СБУ, ви бачите, за останній час багато чого зробила, але настільки інфільтровані агентами ФСБ наші правоохоронці, наші виробники, що це не є таємниця, що ми робимо, на жаль", – зауважив Пашинський.

Дивіться повне інтерв'ю: "Ми обійшли Росію в цьому типі зброї": Пашинський розповів про відновлення "ракетного щита" України

Попередній матеріал
На Запоріжжі СБУ знайшла 40 кг викраденої вибухівки
Наступний матеріал
Новий голова ОБСЄ та глава МЗС України відвідають Донеччину
Loading...

Дружина пораненого чоловіка: Пашинський одразу підійшов з пістолетом і не робив попереджувального пострілу

Пашинський: На сьогодні в Україні розроблено ракетну зброю, якої немає в РФ

Пашинський розповів про ситуацію щодо незадовільної якості українських мінометів "Молот"

Порошенко виключив Пашинського з наглядової ради "Укроборонпрому"